tworzenie z przyjaciółką jest podwójną zabawą


3balls

 

Od dawna myślałam o łączeniu mas polimerowych ze srebrem. I to nie z drutem czy innymi powszechnie dostępnymi półfabrykatami…

I zawsze miałam ten sam problem: potrzebnych jest wiele narzędzi, których nie posiadam. I czas na pracę ze srebrem, którego również nie posiadam w nadmiarze, chyba, że zdecydowałabym się ograniczyć czas, który poświęcam na pracę z gliną, ale to nie jest moim zamiarem.

No i wygląda na to, że znalazło się rozwiązanie. Mam przyjaciólkę, która tworzy genialną biżuterię w srebrze więc zapytałam, co by powiedziała na współpracę. Ponieważ Asia jest fanką moich prac chyba w takim stopniu, w jakim ja jestem jej fanką, zgodziła się na współpracę bardzo chętnie i w ciągu kilku tygodni powstały nasze pierwsze wspólne prace. Obie jesteśmy z nich zadowolone i zamierzamy kontynuować wspólną twórczość w przyszłości. Może nie natychmiast, najpierw Asia musi zająć sie swoim kręgosłupem, ale na pewno kiedyś to nastąpi. Póki co trzymam kciuki i mam nadzieję, że już wkrótce Asia znowu będzie w pełni sił.

Poniżej można zobaczyć zdjęcia kilku prac, będących wynikiem twórczej kooperacji. Wszystkie elementy z mas polimerowych są mojego autorstwa, elementy srebrne wyszły spod ręki Asi Bednarczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *